Pradžia Informacija Priėmimo tvarka

Priėmimo tvarka

Priimtų į Pilaitės gimnaziją mokinių sąrašas, 2017-08-23

I a klasė

1. Bairašauskaitė Ieva

2. Balnaitis Tautvydas

3. Bieliūnaitė Milda

4. Chščanovičius Modestas

5. Čepulytė Orinta

6. Čistiakov Daniel

7. Grigorjeva Anastasija

8. Grinis Edgar

9. Grubliauskaitė Kornelija

10. Jakubovskis Justas

11. Juckevičius Airidas

12. Kapočiūtė Martyna

13. Keršys Robertas

14. Krugliakovaitė Irena

15. Kuklytė Auksė

16. Mieliūnas Ervinas

17. Ovčiarov Tomas

18. Pališauskas Lukas

19. Parafinovičius Arnas

20. Popšelis Dominykas

21. Prusaitis Ernestas

22. Radžiūnas Justas

23. Savickas Deividas

24. Tarvydas Aurimas

25. Tatoris Pijus Augustas

26. Timukaitė Dovilė

27. Valiušaitis Lukas

28. Vejinyte  Aurita

29. Zinkevičiūtė Gabija

30. Židonis Arnas Juozapas

I b klasė

1. Alosevičiūtė Janina Rusnė

2. Ažukaitė Livija

3. Babenko Nikita

4. Bačelis Kęstutis

5. Bobrik Valdemar

6. Budnikaitė Liepa

7. Butkevič Osvaldas

8. Čiulada Klaudijus

9. Gornatkevic Kornelija

10. Ivanova Kristina

11. Jurgelevičius Vytenis

12. Karnažickij Danielius

13. Kelpšas Karolis

14. Kruminas Elvinas

15. Lapiniauskas Deimantas

16. Linkus Deividas

17. Lukas Laurynas

18. Majevskis Emilis

19. Maksimčiukaitė Samanta

20. Malakauskas Vakaris

21. Naus Dominikas

22. Petrauskaitė Greta

23. Pileckis Nikas

24. Sidorovič Ornelija

25. Šilaikytė Gabija

26. Šulcaitė Kamilė

27. Tomaševskytė Silvija

28. Vasiljevas Matas

29. Volodkevič Dariuš

30. Zubkaitis Dominykas

I c klasė

1. Baginskas Augustas

2. Baskakovas Adomas

3. Besusparytė Gabija

4. Bimbiris Ignas

5. Boičišina Regina

6. Butavičius Rokas

7. Čiupaila Emilis

8. Dacytė Brenda Obiageli

9. Dambrauskas Edgaras

10. Grišmanauskaitė Emilija

11. Ivanovaitė Simona

12. Jankauskas Paulius

13. Jašinskaitė Ilzė

14. Jazavitaitė Aušrinė

15. Kozlovskytė Elzė

16. Maškauskaitė Mantė

17. Milaševičius Mindaugas

18. Milašiūtė Elzė

19. Ripkauskaitė Vasarė

20. Saveljevaitė Monika

21. Slipiko Donatas

22. Šikas Mykolas

23. Šimkutė Laura

24. Šukytė Solveiga

25. Vaitkevičius Audrius

26. Vielavičius Markas

27. Vujčik Konrad Karol

28. Židžiūnas Dominykas

29. Žukauskaitė Kornelija

30. Žvirblis Ignas

I d klasė

1. Auželis Eduardas

2. Bruzgulytė Lina

3. Buitkus Karolis Skomantas

4. Deveikaitė Guoda

5. Dineika Julius

6. Gabrijalovič Sylvia

7. Juodėnaitė Kotryna

8. Kančauskaitė Eglė

9. Karsokaitė Rugilė

10. Lažinskaitė Monika

11. Maižiešiūtė Gabija

12. Patėjūnas Tomas

13. Petravičius Denas

14. Pipiras Patrikas Kajus

15. Rutkauskas  Aistis

16. Sabaliauskas Benediktas

17. Stančius Eigirdas

18. Stankevič Darek

19. Stasevičius Rokas

20. Šipailaitė Viltė

21. Štuikys Aldas

22. Štuikys  Marius

23. Užpelkis Dominykas

24. Vainauskaitė Aušrinė

25. Vaitkivičiūtė Erika

26. Verikas Tomas

27. Zavadskytė Viltė

28. Zyko Kamilė

29. Žiemys Lukas

I p klasė

1. Baliulytė Gabrielė Ugnė

2. Demeško Uljana

3. Dičkutė Miglė

4. Dobiliauskas Armandas

5. Ladukas Jonas

6. Lekavičiūtė Kamilė

7. Makselis Pijus

8. MaksimovičErik

9. Navickaitė Julija

10. Prokopovičiūtė Adriana

11. Januškaitė Medeina

12. Rastenis Redas

13. Rimkus Jonas

14. Rukavičius Vilius

15. Sivačiova Olga

16. Šareika Mantas

17. Šatkutė Elzė

18. Šėmytė Dovilė

19. Vaickūnas Paulius

20. Vareikytė Eglė

21. Verikas Matas

Mokiniai, priimti į II –IV kl.:

Bargaila Adomas, IIIc

Basijokas Jokūbas, IVa

Černevičiūtė Dominyka, IIIg

Galinkevičiūtė Sonija, IIb

Indrišiūnas Saulius, IIIc

Matukaitė Goda Dominyka, IIIc

Medekša Dainius, IIIc

Michailova Patricija, IIb

Gruzdzevičiūtė Monika, IVh1

Ženčius Giedrius, IVh2

 

Informacija apie laisvas vietas, 2017-08-23

Ip  klasė - 6 vietos (antra kalba - prancūzų)
II klasė -7 vietos
 

Informacija apie laisvas vietas, 2017-06-21

I klasė - 5 vietos (antra kalba - prancūzų)
II klasė -5 vietos
III klasė - 5 vietos
IV klasė - 5 vietos

 

Savivaldybės informacija apie mokinių priėmimą į atsiradusias laisvas vietas http://www.vilnius.lt/index.php?4123658490



 

Priimtų į Pilaitės gimnaziją mokinių sąrašas, 2017-06-20

Mokinių priėmimo komisijos 2017-06-19 posėdžio nutarimu (protokolas Nr.3) sutartys su mokiniais ir jų tėvais bus pasirašomos:

Ia  rugpjūčio 21 d. 8.00 - 16.30 val.
Ib  rugpjūčio 22 d. 8.00 - 16.30 val.
Ic  rugpjūčio 23 d. 8.00 - 16.30 val.
Id  rugpjūčio 24 d. 8.00 - 16.30 val.
Ip  rugpjūčio 25 d. 8.00 - 16.30 val.

Atvykstant pateikiami dokumentai:

1. 8 kl. baigimo pažymėjimo kopija.

2. Asmens dokumento kopija.

3. Sveikatos pažyma.

4. Dvi nuotraukos 2,3×3 (tinkančios mokinio pažymėjimui).

Į Pilaitės gimnaziją priimtų I kl. mok. sąrašai:

I a klasė

1. Bairašauskaitė Ieva

2. Balnaitis Tautvydas

3. Bieliūnaitė Milda

4. Chščanovičius Modestas

5. Čepulytė Orinta

6. Čistiakov Daniel

7. Gerojimaitė Karolina

8. Grigorjeva Anastasija

9. Grubliauskaitė Kornelija

10. Jakubovskis Justas

11. Juckevičius Airidas

12. Kapočiūtė Martyna

13. Keršys Robertas

14. Krugliakovaitė Irena

15. Kuklytė Auksė

16. Mieliūnas Ervinas

17. Ovčiarov Tomas

18. Pališauskas Lukas

19. Parafinovičius Arnas

20. Popšelis Dominykas

21. Prusaitis Ernestas

22. Radžiūnas Justas

23. Savickas Deividas

24. Tarvydas Aurimas

25. Tatoris Pijus Augustas

26. Timukaitė Dovilė

27. Valiušaitis Lukas

28. Vejinyte  Aurita

29. Zinkevičiūtė Gabija

30. Židonis Arnas Juozapas

I b klasė

1. Alosevičiūtė Janina Rusnė

2. Ažukaitė Livija

3. Babenko Nikita

4. Bačelis Kęstutis

5. Bobrik Valdemar

6. Budnikaitė Liepa

7. Butkevič Osvaldas

8. Čiulada Klaudijus

9. Gornatkevic Kornelija

10. Ivanova Kristina

11. Jurgelevičius Vytenis

12. Karnažickij Danielius

13. Kelpšas Karolis

14. Kruminas Elvinas

15. Lapiniauskas Deimantas

16. Linkus Deividas

17. Lukas Laurynas

18. Majevskis Emilis

19. Maksimčiukaitė Samanta

20. Malakauskas Vakaris

21. Naus Dominikas

22. Petrauskaitė Greta

23. Pileckis Nikas

24. Sidorovič Ornelija

25. Šilaikytė Gabija

26. Šulcaitė Kamilė

27. Tomaševskytė Silvija

28. Vasiljevas Matas

29. Volodkevič Dariuš

30. Zubkaitis Dominykas

I c klasė

1. Baginskas Augustas

2. Balasevičiūtė Erika

3. Baskakovas Adomas

4. Besusparytė Gabija

5. Bimbiris Ignas

6. Boičišina Regina

7. Butavičius Rokas

8. Čiupaila Emilis

9. Dacytė Brenda Obiageli

10. Dambrauskas Edgaras

11. Grišmanauskaitė Emilija

12. Jankauskas Paulius

13. Jašinskaitė Ilzė

14. Jazavitaitė Aušrinė

15. Kozlovskytė Elzė

16. Maškauskaitė Mantė

17. Milaševičius Mindaugas

18. Milašiūtė Elzė

19. Ripkauskaitė Vasarė

20. Saveljevaitė Monika

21. Slipiko Donatas

22. Šikas Mykolas

23. Šimkutė Laura

24. Šukytė Solveiga

25. Vaitkevičius Audrius

27. Vujčik Konrad Karol

28. Židžiūnas Dominykas

29. Žukauskaitė Kornelija

30. Žvirblis Ignas

I d klasė

1. Auželis Eduardas

2. Babraitis Justinas

3. Bruzgulytė Lina

4. Buitkus Karolis Skomantas

5. Deveikaitė Guoda

6. Dineika Julius

7. Gabrijalovič Sylvia

8. Juodėnaitė Kotryna

9. Kančauskaitė Eglė

10. Karsokaitė Rugilė

11. Lažinskaitė Monika

12. Maižiešiūtė Gabija

13. Patėjūnas Tomas

14. Petravičius Denas

15. Pipiras Patrikas Kajus

16. Rutkauskas  Aistis

17. Sabaliauskas Benediktas

18. Stančius Eigirdas

19. Stankevič Darek

20. Stasevičius Rokas

21. Šipailaitė Viltė

22. Štuikys Aldas

23. Štuikys  Marius

24. Užpelkis Dominykas

25. Vainauskaitė Aušrinė

26. Vaitkivičiūtė Erika

27. Verikas Tomas

28. Zavadskytė Viltė

29. Zyko Kamilė

30. Žiemys Lukas

I p klasė

1. Baliulytė Gabrielė Ugnė

2. Demeško Uljana

3. Dičkutė Miglė

4. Dobiliauskas Armandas

5. Galeckaitė Justė

6. Ivanovaitė Simona

7. Ladukas Jonas

8. Lekavičiūtė Kamilė

9. Makselis Pijus

10. Navickaitė Julija

11. Prokopovičiūtė Adriana

12. Januškaitė Medeina

13. Rastenis Redas

14. Rimkus Jonas

15. Rukavičius Vilius

16. Sakalauskaitė Aurelija

17. Sivačiova Olga

18. Šagoikaitė Vesta

19. Šapalas Paulius

20. Šareika Mantas

21. Šatkutė Elzė

22. Šėmytė Dovilė

23. Vaickūnas Paulius

24. Vareikytė Eglė

25. Verikas Matas

Mokiniai, priimti į II –IV kl.:

Bargaila Adomas,  IIIc

Basijokas Jokūbas, IVa

Černevičiūtė Dominyka, IIIg

Indrišiūnas Saulius, IIIc

Matukaitė Goda Dominyka, IIIc

Medekša Dainius, IIIc

Puodžiūnas Martynas, IIIh

 

Priimtų į Pilaitės gimnaziją mokinių sąrašas, 2017-06-12

VILNIAUS PILAITĖS GIMNAZIJA

MOKINIŲ PRIĖMIMO KOMISIJOS POSĖDŽIO PROTOKOLAS

2017-06-09  Nr. 2

Vilnius

Išrašas

NUTARTA: Peržiūrėjus gimnaziją pasirinkusiųjų sąrašus, patvirtinti priėmimą į Pilaitės gimnaziją:

· Į I kl. visų mokinių, ateinančių iš M.Mažvydo progimnazijos, klases sudarant buvusių 8-ų kl. pagrindu.

· Į I kl. mokinius iš kitų mokyklų, išskyrus 3 atsisakiusius (S. Jasinevičių, U. Macijauskaitę, R. Levdanskij) ir 3, su kuriais nepavyko susisiekti (P. Bagdono, K. Zaicevos, A.Ivanovskio).

· Į III kl. priimti 5 mok.: D. Černevičiūtę, S. Indrešiūną, G. Matukaitę, G. Vinikaitę, M. Puodžiūną; nepriimti A. Bargailos , atsisakė G. Borovska.

· Į II kl. prašymų neužregistruota.

· Į IV kl. priimti J. Basijoką, nepriimti S. Dekinos ir J. Janonio – neįmanoma susisiekti.

Posėdžio pirmininkė Vita Nedzveckaitė

Posėdžio sekretorė Rūta Pačkauskienė

Priimtų mokinių sąrašas į I (gimnazijos) klasę iš  Martyno Mažvydo progimnazijos
8a kl.
Averbachaitė Aistė
Bairašauskaitė Ieva
Balnaitis Tautvydas
Bieliūnaitė Milda
Čepulytė Orinta
Čistiakov Daniel
Grigorjeva Anastasija
Grubliauskaitė Kornelija
Juckevičius Airidas
Kapočiūtė Martyna
Krugliakovaitė Irena
Matiulevič Erenadas
Mieliūnas Ervinas
Pališauskas Lukas
Parafinovičius Arnas
Popšelis Dominykas
Prusaitis Ernestas
Radžiūnas Justas
Keršys Robertas
Savickas Deividas

Šveikauskaitė Gustė
Tarvydas Aurimas
Valiušaitis Lukas
Židonis Arnas Juozapas
8b kl.

Alosevičiūtė Janina Rusnė
Babenko Nikita
Bačelis Kęstutis
Bobrik Valdemar

Budnikaitė Liepa
Butkevič Osvaldas
Čiulada Klaudijus

Dzisevič Kamilė
Gornatkevič Kornelija
Ivanova Kristina
Karnažickij Danielius
Kelpšas Karolis
Lapiniauskas Deimantas
Linkus Deividas
Lukas Laurynas
Majevskis Emilis
Maksimčiukaitė Samanta
Malakauskas Vakaris
Naus Dominikas
Petrauskaitė Greta
Pileckis Nedas
Sidorovič Ornelija
Šilaikytė Gabija
Šukytė Solveiga
8c kl.
Baginskas Augustas
Balasevičiūtė Erika
Baskakovas Adomas
Besusparytė Gabija
Bimbiris Ignas
Boičišina Regina
Butavičius Rokas
Čiupaila Emilis
Dambrauskas Edgaras

Grišmanauskaitė Emilija
Jankauskas Paulius
Jašinskaitė Ilzė
Jazavitaitė Aušrinė
Kasiulevičiūtė Rasa 
Kazlovskytė Elzė
Maškauskaitė Mantė
Milaševičius Mindaugas

Milašiūtė Elzė
Ripkauskaitė Vasarė

Saveljevaitė Monika
Slipiko Donatas
Šikas Mykolas
Šimkutė Laura
Vaitkevičius Audrius
Vujčik Konrad Karol

Židžiūnas Dominykas
Žukauskaitė Kornelija 
8d kl.
Banytė Greta
Bruzgulytė Lina
Buitkus Karolis
Deveikaitė Guoda
Gabrijalovič Sylvia
Kančauskaitė Eglė
Karsokaitė Rugilė
Lažinskaitė Monika

Patėjūnas Tomas
Pipiras Kristupas Pijus
Pipiras Patrikas Kajus
Sabaliauskas Benediktas
Stančius Eigirdas
Stankevič Darek
Štuikys Aldas
Štuikys Marius
Užpelkis Dominykas
Vainauskaitė Aušrinė
Zyko Kamilė

Žiemys Lukas

8p kl.
Auželis Eduardas
Babraitis Justinas

Dičkutė Miglė
Dineika Julius
Juodėnaitė Kotryna
Kamarauskaitė Indrė
Navickaitė Julija
Petravičius Denas
Prokopovičiūtė Adriana
Rimkus Jonas
Rutkauskas Aistis
Sandaitė Aistė
Stasevičius Rokas
Šapalas Paulius
Šipailaitė Viltė
Vaitkevičiūtė Erika
Vareikytė Eglė
Verikas Tomas
Zavadskytė Viltė
8pp kl.
Baliulytė Gabrielė-Ugnė
Demeško Uljana
Dobiliauskas Armandas
Galeckaitė Justė
Grimovič Viktorija
Lekavičiūtė Kamilė
Putrimaitė Ieva
Rastenis Redas
Rukavičius Vilius
Sakalauskaitė Aurelija
Sivačiova Olga
Šareika Matas
Šatkutė Elzė
Šėmytė Dovilė
Vaickūnas Paulius

Priimtų mokinių į I (gimnazjijos) klasę iš kitų mokyklų sąrašas


Žvirblis Ignas

Milčiukas Aurimas

Kaušilas Arnas

Jakubovskis Justas

Vasiljevas Matas

Bražinskas Eimantas

Kuprytė Gabija

Leis Marius

Ovčiarov Tomas

Ilonis Rapolas

Mazitovaitė Agnė

Žukauskaitė Simona

Čereškaitė Gabrielė

Timukaitė Dovilė

Tūskaitė Rugilė

Zinkevičiūtė Gabija

Kruminas Elvinas

Dacytė Brenda Obiageli

Šeštokaitė Rugilė

Chščanovičius Modestas

Miškinis Deividas

Barauskas Paulius

Šulcaitė Kamilė

Strelčiūnaitė Goda

Zubkaitis Dominikas

Janušaitė Medeina

Tatoris Pijus Augustas

Jurgelevičius Vytenis

Jasulevičiūtė Neda

Žuklytė Austė

Kairys Arnas

Vėjinytė Aurita

Priimtų mokinių į IV (gimnazjijos) klasę iš kitų mokyklų sąrašas

Basijokas Jokūbas

Priimtų mokinių į III (gimnazjijos) klasę iš kitų mokyklų sąrašas

Puodžiūnas Martynas

Vinikaitė Greta

Matukaitė Goda

Indrišiūnas Saulius

Černevičiūtė Dominyka

 

Priėmimas 2017

priemimas2017
 

Mokinių priėmimo komisija, 2017

VILNIAUS PILAITĖS GIMNAZIJOS
DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS
DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO KOMISIJOS SUDARYMO
2017 m. balandžio 10 d. Nr. V-85
Vilnius

Vadovaudamasis Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 11 d. sprendimo Nr. 1-794 ,,Dėl priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklas tvarkos aprašo tvirtinimo” 35.1 punktu,

s u d a r a u mokinių priėmimo komisiją:

1. Vita Nedzveckaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – komisijos pirmininkė;

  1. Rūta Pačkauskienė, skyriaus vedėja – komisijos sekretorė;
  2. Irena Medelinskaitė, matematikos mokytoja metodininkė;

4. Elena Muckus, personalo ir dokumentų skyriaus vedėja;

  1. Virginija Ratiukienė, socialinė pedagogė ekspertė.

Direktorius Zotikas Popovas

 

Priėmimo komisijos darbo tvarkos aprašas, 2017

PATVIRTINTA
Vilniaus Pilaitės gimnazijos
direktoriaus
2017 m. gegužės 19 d.
įsakymu Nr. V-104

VILNIAUS PILAITĖS GIMNAZIJOS PRIĖMIMO KOMISIJOS DARBO

TVARKOS APRAŠAS

I. Vilniaus Pilaitės gimnazijos priėmimo komisija savo darbe vadovaujasi Priėmimo į

Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu (Vilniaus m. savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 11 d. sprendimu Nr. 1-794).

II. Priėmimo komisija:

1. Nagrinėja asmenų prašymus mokytis;

2. Sudaro norinčių mokytis asmenų suvestinę pagal kriterijus;

3. Trūkstant duomenų apie mokinį, kreipiasi į teikėjus dėl informacijos;

4. Išsiskyrus nuomonėms dėl mokinių priėmimo mokytis, sprendimai priimami

balsuojant. Esant vienodam balsų skaičiui, lemiamas yra komisijos pirmininko balsas;

5. Per dvi darbo dienas nuo priėmimo kiekvieno posėdžio sudaro preliminarų

priimtų mokytis mokinių sąrašą ir jį skelbia mokyklos interneto svetainėje;

6. Atsako už pateiktos informacijos teisingumą.

III. Mokinių priėmimo komisijos posėdžių grafikas:

1. Birželio 5 d. 12 val.

2. Birželio 9 d. 12 val.

3. Birželio 15 d. 12 val.

4. Rugpjūčio 24 d. 12 val.

5. Rugpjūčio 31 d. 9 val.

IV. Komisija posėdžiauja 210 kabinete.

V. Priėmimo komisijos posėdžių protokolai ir asmenų pateikti dokumentai saugomi

raštinėje.


Sutartys su priimtais į Pilaitės gimnaziją mokiniais/tėvais bus pasirašomos rugpjūčio 1-30 dienomis 9.00 - 11.30, 13.00 - 15.00 val.

Atvykstant pateikiami dokumentai:

1. Baigimo pažymėjimas.

2. Asmens dokumento kopija.

3. Sveikatos pažyma.

4. 2 nuotraukos 2,3 x 3 (tinkančios mokinio pažymėjimui).

 


 



 

Priėmimo į Pilaitės gimnaziją tvarka, 2017



Vadovaujantis
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 11 d. sprendimu Nr. 1-794
patvirtintu ,,
Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu“
prašymai mokytis gimnazijoje pildomi internetu nuo 2017 m. kovo 1 d.
(III skyriaus 20-as punktas).

Prašymų formos skelbiamos Savivaldybės interneto svetainės puslapyje 
https://svietimas.vilnius.lt/. Pasirinkite skyrelį  ,,Bendrasis ugdymas''.

 


Kontaktai

DSC00565gimnazij
Vilniaus Pilaitės gimnazija

Įsruties g. 3, LT-06218 Vilnius
tel./faks. +370 5 2307442
rastine@pilaites.vilnius.lm.lt

Direktorius Zotikas Popovas
II kategorijos vadovas
tel. +370 67 389195
zotikas.popovas@vilnius.lt

Administracija
Specialistai
Gimnazijos savivalda

UKC


ugdymas_karjerai

Kontaktai:
Vilniaus Pilaitės gimnazija, 241 kab. (II aukštas)
Įsruties g. 3, LT – 0618 Vilnius, telefonas ir faksas: +370 5 230 7442
E.paštas: vilniaus.pilaites.ukc@gmail.com
Koordinatoriai



KUR GALIMA KREIPTIS PAGALBOS, JEIGU VAIKAS VARTOJA PSICHOAKTYVIĄSIAS MEDŽIAGAS“
Psichologinė pagalba telefonu ir internetu
PAGALBA TELEFONU

Pamokų laikas
1.

8.00 - 8.45

2.
8.55-9.40
3. 9.50-10.35
4. 10.45-11.30
5. 11.50-12.35
6. 12.55-13.40
7. 13.50-14.35
8. 14.45-15.30

Paveiksliukas_mokykloms1

Sutrumpintų pamokų laikas

1.

8.00 - 8.35

2.
8.45-9.20
3. 9.30-10.05
4. 10.15-10.50
5. 11.10-11.45
6. 12.05-12.40
7. 12.50-13.25
8. 13.35-14.10



Atostogos

Atostogos Prasideda Baigiasi
Rudens 2016-10-30 2016-11-04
Žiemos (Kalėdų) 2016-12-27 2017-01-06
Žiemos 2017-02-17
Pavasario (Velykų) 2017-04-10 2017-04-14

Vasaros atostogos 2017-06-05  -  2017-08-31


Paieška
Naujienų prenumerata (RSS)
Balsavimas
Ar valgote pusryčius?

 


 

mail.google.com

banner2

baneris_150x150

vaikulinija2013

cara menghilangkan jerawat cara menghilangkan bekas jerawat cara menghilangkan komedo cara menghilangkan jerawat cara menghilangkan bekas jerawat cara menghilangkan komedo download clash of clans for pc download clash of clans for pc cara alami menghilangkan ketombe Cara Alami Menghilangkan Bekas Luka Dengan Cepat berbagai cara menghilangkan bau badan cara menghilangkan bau mulut secara alamipagar rumah minimalis desain rumah sederhana modern interior design rumah minimalis sederhana model rumah sederhana teras rumah minimalis umpan ikan mas umpan ikan bawal umpan ikan nila umpan ikan lele umpan ikan patin umpan ikan gejala penyakit jantung ciri ciri penyakit jantung gejala sakit jantung penyakit jantung koroner ciri penyakit jantung penyebab penyakit jantung penyebab kanker serviks gejala kanker serviks ciri ciri kanker serviks gejala kanker otak ciri ciri kanker otak cara menurunkan berat badan cara meninggikan badan cara mengatasi rambut rontok cara mengatasi keputihan cara berhenti merokok cara menghilangkan bau kaki cara menghilangkan panu cara menghilangkan karang gigi cara menurunkan kolesterol cara mengatasi insomnia cara bermain gitar cara belajar gitar cara bermain catur cara bermain rubik belajar bermain gitar cara bermain drum cara bermain piano cara bermain clash of clans tips bermain clash of clans cara main clash of clans cara memainkan gitar Kata Mutiara Kata Bijak Kata Mutiara Kata Kata Lucu